درباره ما

یوکن مجله ایست تصویری که تلاش می کند هر آنچه انسان های موفق درباره موفقیت از دیروز تا به امروز تجربه کسب کرده اند را به آسان ترین شکل ممکن در اختیار شما بگذارد. ما در یوکن تلاش می کنیم تا جذاب ترین و بروزترین اطلاعات دنیا را با بهترین کیفیت برای شما فراهم کنیم.

درباره ما
 
 
معرفی گروه یوکن
اهداف ما

در عصر اطلاعات و ارتباطات ، حضور فعال شرکت های نرم افزاری توانسته بر رشد فناوری و اقتصادی کشور بطور مطلوبی اثر بگذارد. شرکت یوکن در راستای ارزش آفرینی بیشتر در این حوزه با استفاده از خلاقیت و نوآوری تلاش می کند نیاز های جامعه را در این عرصه تشخیص داده و در جهت برآوردن آن ها گام های موثری بردارد. با توجه به استفاده روز افزون از ابزار های همراه مانند موبایل و تبلت ها و همچنین افزایش هرچه بیشتر قدرت و کارایی آن ها ، در آینده نزدیک شاهد استفاده های بهتر و کاربردی تری از این تجهیزات به همراه لوازم جانبی متنوع شان خواهیم بود بنابراین برآوردن بسیاری از نیازهای جامعه از این طریق رسالت ما بوده و تلاش می کنیم به بهترین شکل ممکن به آن پاسخ دهیم.

 
 
تیم ما
تیم ما

تیم محتوا

یوکن در نظر دارد با ارائه سرویس های مبتنی بر تولید محتوا دسترسی به اطلاعات روز دنیا را آسان تر کرده و با پشتیبانی تیم برنامه نویسی سرویسی کامل را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تیم برنامه نویسی

با بهره مندی از نیروهای جوان و پرانرژی و استفاده از به‏روزترین فناوری‏های دنیا، تیم برنامه‏ نویسی یوکن در راستای به وقوع پیوستن پروژه های این شرکت قدم برمی دارد.

تیم کسب و کار

با استفاده از نیروهای حاذق این تیم با بررسی سرویس های مشابه داخلی و خارجی و شناسایی مشتریان بالقوه و تعریف مزیت رقابتی متناسب با هر سرویس می پردازد.

دسته بندی ها